Napsali o nás

Červenec 2015

Zprávičky

Červenec 2015

  • Česká televize odvysílala dne 27.7.2015 reportát na programu Déčko o našem kukuřičném bludišti v Roseči. Video můžete vidět  ZDE - Přímo v čase 2:09 minuta.

 

  • 8. srpna 2014 odvysílala Česká televize Déčko reportáž o našem kukuřičném bludišti. Celý díl zpráviček a reportáž o našem bludišti můžete zhlédnout ZDE.
Červenec 2015

Pořad Tamtam

Červenec 2015

  • Dne 24. července 2015, jste mohli vidět na České televizi naše kukuřičné bludiště v Roseči a to v pořadu Tamtam. Podívejte se na video přímo zde :    VIDEO  

 

  • Dne 16. srpna 2014 jste mohli naše kukuřičné bludiště vidět také na ČT :D v dětském pořadu Tamtam. Reportáž z bludiště můžete zhlédnout ZDE
20. srpna 2014

MF DNES

20. srpna 2014

  • V Roseči vyrostlo bludiště v kukuřici

  • Netradiční atrakci mohou navštívit rodiny s dětmi v Roseči nedaleko Jindřichova Hradce. U rodinného pensionu Veverčí Dvůr vznikl labyrint v kukuřici. „Hřiště má rozlohu zhruba jeden hektar. Stalo se nám, že ho někdo prošel za pět minut, ale i třeba za dvě hodiny,“ říká správkyně Anna Prokešová. „Občas se někdo ztratí, ale není to tragédie. Buď se hned najde, nebo zkrátka bludištěm projde,“ vysvětluje Prokešová a dodává, že bludiště bude otevřené do konce září a příští rok ho vytvoří znovu, protože si ho lidé oblíbili. „Plánujeme i jeho rozšíření.“ Procházet kukuřičným polem není jediná místní zábava. Vedle se nachází hřiště ze slámových balíků, plácek pro badminton, fotbal, pétanque či trampolína. Otevřeno je každý den od 9 do 19 hodin. Vstup pro děti do 2 let je zdarma, od 2 do 18 let stojí 60 korun a dospělí zaplatí 40 korun.